Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Медреформа
  • У Чернівцях запровадять уроки християнської етики, аби попереджувати самогубства, наркозалежність та поширення дитячої порнографії

У Чернівцях запровадять уроки християнської етики, аби попереджувати самогубства, наркозалежність та поширення дитячої порнографії

Платники податків, за чий кошт це має втілитись, не впевнені в доцільності цього кроку.

2 хв на прочитання09 Червня 2021, 14:13
Урок Урок
Поділитись:

У групі БАТЬКИ SOS оприлюднили проект рішення Чернівецької облради рекомендувати «викладання предметів морально-духовного спрямування (основи християнської етики, етики тощо) у закладах освіти області».

Серед проблем, які депутати облради сподіваються вирішити таким чином, фігурують самогубства молоді, підліткова наркоманія та дитяча порнографія.

«Сьогодні Україна посідає лідируючі позиції у Європі за кількістю самогубств, зокрема серед молоді у віці від 14 до 23 років — друге місце. 19 % смертей українців віком 20–24 років спричинені суїцидом. Взагалі смерть від суїциду посідає третє місце в Україні після природної смерті та смерті від зовнішніх причин;

Результати досліджень українського інституту соціальних досліджень О. Яременка свідчать, що 2020 році в Україні значною мірою зросла кількість підлітків, які вживають наркотики та потребують лікування наркоманії. Серед дітей віком від 14 до 17 років 18 % мали досвід вживання наркотиків.

За даними міжнародних організацій, Україна сьогодні входить до топ-3 країн світу — постачальників дитячої порнографії», — ідеться у зверненні депутатів до керівників територіальних громад області, керівників закладів освіти, освітян і батьків.

Раніше міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет запевняв, що предмет «Основи християнської етики» не може бути обов'язковим для вивчення.

«Примусово вирішили основи християнської етики ввести у 6–7 класи, коштом платників податків — і атеїстів, і буддистів, і мусульман, і представників усіх віросповідань. Тобто всі розмови Міністерства освіти, що християнська етика буде необов’язковою, виявились брехнею? От так просто, рішенням ради можна зобов’язати всіх її вивчати, ще й державним коштом?» — запитує засновниця групи БАТЬКИ SOS Олена Парфенова.

Також ми розповідали, коли та як дітям потрібно проходити медогляди: пояснення юриста.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.