Догори
Дати відгук

У Чехії дозволили ходити без масок на вулиці

З 25 травня у країні повністю запрацюють ресторани та кафе

1 хв на прочитання12 Травня 2020, 16:11
Поділитись:

Уряд Чехії продовжує послаблювати карантин через коронавірус. З 25 травня у відкритих громадських місцях дозволили не носити захисну маску. Їх буде потрібно носити у громадському транспорті, магазинах, торгових центрах, кінотеатрах, театрах та інших приміщеннях. Також користуватися захисними масками потрібно під час масових заходів на свіжому повітрі.

Загалом вимога щодо обов’язкового носіння масок закінчиться лише тоді, коли розповсюдження коронавірусу буде повністю припинено. Водночас уряд продовжив заходи щодо соціальної дистанції. Людям рекомендують на вулиці триматися на дистанції двох метрів від інших осіб. Тим часом, з 25 травня у Чехії відкриють ресторани, бари та зоопарки. Про це повідомляє expats.cz.

Останнім часом у Чехії щоденно реєструють менше 100 нових заражень коронавірусом.

Станом на 12 травня відомо про 8 177 випадків зараження та 283 смерті. Крім того, 24 квітня уряд скасував загальнонаціональний карантин через COVID-19. Громадяни країни вже можуть вільно переміщатися по Чехії та навіть виїжджати за кордон. Термін дії надзвичайного стану, запровадженого Чехією у зв'язку з епідемією, спливає 17 травня. 

Послаблення карантину відбулось також у інших країнах: у Болгарії відкрили кафе, а в Німеччині - школи.

Дізнайтесь також, до якого числа триватиме карантин у різних країнах Європи.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.