Догори
Дати відгук

Ціни на опалення та гарячу воду підіймати не будуть

Шмигаль доручив до 25 січня підготувати та подати уряду проєкт меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води.

2 хв на прочитання20 Січня 2021, 21:58
Поділитись:

Кабмін та міські голови домовились напрацювати проєкт спільного меморандуму, який передбачатиме непідвищення тарифів на опалення та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні. Про це повідомляє пресслужба уряду.

Під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася нарада з питань тарифної політики у сфері централізованого теплопостачання, у якій взяли участь представники уряду, Офісу президента та міські голови.

«Усі гілки влади об’єдналися, щоб захистити людей від неконтрольованого зростання тарифів. Ми цінуємо, що це спільне рішення з головами міст містить пункт про непідвищення тарифів на опалення й гарячу воду для українців. Вдячний всім учасникам наради за конструктивну співпрацю», — зазначив прем’єр-міністр.

Учасники зустрічі домовилися: тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні залишаться незмінними; проведення спільної роботи над реструктуризацією заборгованості перед НАК «Нафтогаз України», що утворилася через різницю між виручкою ТКЕ та тарифною виручкою (так звана «різниця в тарифах»); теплокомуненерго матимуть можливість укладати річні договори з НАК «Нафтогаз України» за вигідною ціною.

"Прем’єр-міністр за підсумками наради дав доручення міністру розвитку громад та територій Олексію Чернишову, т. в. о. міністра енергетики Юрію Вітренку, голові НКРЕКП Валерію Тарасюку, голові правління НАК «Нафтогазу» Андрію Коболєву до 25 січня за участю Асоціації міст України та зацікавлених органів державної влади підготувати та подати Кабміну проєкт меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води в Україні", - йдеться у повідомленні пресслужби.

Тим часом тарифні протести людей не вщухають по всій Україні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.