Субота, 31 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Ціна на опалення для населення зросте на третину

Бо "Нафтогаз" підняв ціну на блакитне паливо для теплокомуненерго

1 хв на прочитання22 Вересня 2020, 19:35
Поділитись:

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" у вересні встановила оптову ціну на газ для виробників теплової енергії на рівні 4,319 грн за куб.м, що на 45,3% вище ціни блакитного палива в серпні. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

«У вересні 2020 року оптова ціна на природний газ для виробників теплової енергії, яким НАК «Нафтогаз України» поставляє газ в рамках спеціальних зобов'язань (ПСО), становить 4318,99 грн за 1 тис.куб. м (без урахування ПДВ і витрат на транспортування газу магістральними та розподільними трубопроводами)», - сказано в повідомленні.

Пресслужба компанії зазначила, що вереснева ціна на 7% менше в порівнянні з початком року і на 4% менше в порівнянні з вереснем 2019 року. Також середньозважена ціна ПСО за 9 місяців 2020 року на 40% нижче в порівнянні з ціною 9 місяців 2019 року.

У компанії нагадали, що "Нафтогаз" до 1 травня 2021 року постачає природний газ для виробників тепла, які підпадають під дію Положення про покладання спеціальних зобов'язань на суб'єктів ринку природного газу.  

Тобто ціна на газ для теплокомуненерго зросте на понад 45%. Й це своєю чергою викличе підняття цін на опалення для населення у новому опалювальному сезоні. 

Нагадаємо, акцизи на скраплений газ підіймуть — українців змусять платити більше за пальне.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.