Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Тріщини на будинках, завали на вулицях: у Хорватії ліквідовують наслідки потужного землетрусу

Тріщини на будинках, завали на вулицях: у Хорватії ліквідовують наслідки потужного землетрусу

Чимало будівель Загреба серйозно постраждали, з міської ратуші обвалилася частина шпиля, внаслідок землетрусу загинув підліток

1 хв на прочитання24 Березня 2020, 10:28
Поділитись:

У Хорватії влада ліквідовує наслідки найсильнішого в цьому регіоні  за 140 років землетрусу, який стався у неділю, 22 березня.

Місцеві ЗМІ повідомляють про тріснуті будинки, купи цегли на вулицях, завалені уламками  автомобілі,  зруйнувані фасади релігійних споруд. Зокрема, постраждали як мінімум три церкви, в тому числі Загребський кафедральний собор. До усунення наслідків землетрусу, - на розбирання завалів і розчищення вулиць від цегли залучено армію.

Під купою каміння військовослужбовці знайшли тіло 15-річного підлітка. На нього обвалилася частина будинку. Поки це єдина жертва землетрусу.

Нагадаємо, епіцентр землетрусу знаходився в 7 км від Загребу, на глибині 10 км. Коливання землі під час першого підземного поштовху о 6.24 ранку (за місцевим часом) мали магнітуду 5,5. Ще не всі встигли залишити свої будинки, як о 7-й годині стався другий удар з магнітудою 5,2.  Після сильного поштовху відбулося ще кілька меншої сили від 3 до 4 балів за шкалою Ріхтера.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.