Догори
Дати відгук

Трамп трохи зменшив світові ціни на нафту

Біржові котирування нафти марки Brent LCOc1 на біржах 12 березня впали на 1,91 дол

2 хв на прочитання12 Березня 2020, 10:14
З відкритих джерел З відкритих джерел
Поділитись:

Біржові котирування нафти марки Brent LCOc1 на біржах 12 березня впали на 1,91 дол, або на 5,3%, до 33,88 дол за барель  після заяви президента США Дональда Трампа про припинення всіх поїздок з Європи до Сполучених Штатів з метою стримування епідемії коронавируса.

Про це повідомляє GreenPost із посиланням на Reuters. Вартість нафти CLc1 на торгах в США знизилася на 1,74 дол. США, або на 5,3%, до 31,24 дол. за барель після падіння на 4% на попередній торгівельної сесії.

Загалом нафта подешевшала приблизно на 50% з максимумів, досягнутих в січні цьогорік.

Управління енергетичної інформації США і Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) знизили прогнози попиту на нафту через спалах коронавируса і тепер очікують, що попит скоротиться в цьому кварталі.

Проте, щотижневі дані щодо запасів у США показали мінімальні наслідки пандемії коронавируса. Запаси нафти збільшилися на 7,7 млн барелів, але запаси бензину і дизельного палива різко скоротилися, оскільки обсяги переробки залишаються на сезонно низькому рівні.

Заборона на поїздки, яка не розповсюджується на Великобританію, завдасть серйозного удару по авіакомпаніям США, заявили в галузевої асоціації. "Цей несподіваний крок, ймовірно, означатиме подальше падіння попиту на реактивні та інші види палива, хоча на даний момент важко визначити, скільки саме", - йдеться у коментарі асоціації.

Як повідомляв GreenPost, адміністрація США на 30 днів заборонила в’їзд європейцям до країни через коронавірус.  За словами президента Дональда Трампа, Європейський Союз не вжив належних заходів, щоб зупинити поширення коронавірусу. В результаті цього європейські туристи занесли інфекцію до США. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго
Більше з GreenPost