Догори
Дати відгук

ТОП-5 ознак пневмонії, які можна пропустити

2 хв на прочитання07 Листопада 2020, 06:35
Поділитись:

Лікарі розповіли про п'ять ознак пневмонії, які людина може пропустити. Фахівці рекомендують прислухатися до свого організму, щоб вчасно розпізнати потенційну небезпеку.

Така пневмонія може бути спровокована вірусною інфекцією, в тому числі та коронавірусом. Повідомляє АСС.

Лікарі кажуть, якщо ви помітили хоча б половину з названих симптомів, зверніться до лікаря за консультацією.

Мокрий кашель. Зазвичай ця ознака є механізмом захисту від атаки вірусу. Адже виділення мокротиння допомагає впоратися з хворобою. Але якщо кашель не припиняється, не дає відчуття полегшення, це може бути ознакою пневмонії.

Прискорення серцевого ритму. Такі неполадки в організмі без причини не виникають. Виміряйте пульс, якщо нарахуєте понад 100 ударів на хвилину, варто проконсультуватися з лікарем. Можливо, у вас починається пневмонія.

Біль у грудях. Це може говорити про можливий початок запалення дихальних органів. Коли інфекція атакує легені, ви можете відчувати біль у грудях. Часто це буває під час нападу кашлю, або після нього. Якщо біль виникає часто і не проходить, зверніться за допомогою до медиків.

Невисока температура 37-37,5 градусів. Теж частий симптом пневмонії. Не варто ігнорувати цю ознаку, якщо невисока температура не спадає понад три дні, то краще подзвонити, або піти на прийом до сімейного лікаря.

Задишка. Не пропустіть цей момент, адже задишка та утруднення дихання може призвести до того, що легені не зможуть виробляти достатньо кисню і наступить втрата свідомості. Тому, як тільки з'явилася задишка, одразу потрібно звернутися за медичної допомогою.  

Нагадаємо, ми розповідали, які ТОП-3 симптоми відрізняють ГРВІ від COVID.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost