Догори
Дати відгук

Тонни львівського сміття незаконно викинули у полі (фото, відео)

Місцеві жителі обурені таким свавіллям

1 хв на прочитання20 Лютого 2021, 13:35
Тонни львівського сміття викинули у полі Тонни львівського сміття викинули у полі
Поділитись:

Напередодні на Львівщині неподалік села Бояничі, у полі, де колись був кар’єр, виявили величезну купу сміття. Про це у соцмережі повідомив депутат Львівської обласної ради Олег Фенчин. 

Вочевидь кілька тонн відходів привезені зі Львова, адже серед сміття знайшли квитанції про оплату комунальних послуг з міста а, чеки з львівських супермаркетів, копії документів та ін.

“Попередньо Сокальська міська рада прийняла рішення про заборону прийому львівського сміття і це рішення є досі чинним. Мені не без різниці доля Червоноградського району і Сокальської громади. Вважаю, що мандри Львівського непотребу потрібно зупинити. Найближчим часом подам своє звернення до Львівської обласної ради та в правоохоронні органи, щодо проблеми незаконного розвезення сміття. Хочу нагадати, що для вирішення цієї проблеми Львів у 2020 році уже отримав 25 млн євро кредиту від ЄБРР та 10 млн євро ґранту – безповоротної фінансової допомоги від екологічних фондів. Маю надію, що правоохоронні органи розслідують цю справу і доведуть її до кінця”, – обурився чоловік.

Фенчин також нагадав, що мер Львова Андрій Садовий вже понад 10 років обіцяє розв'язати питання львівського сміття.

Тим часом Київ загруз у смітті — в деяких районах столиці комунальники вже тиждень не вивозять непотріб (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.