Догори
Дати відгук

Тариф на електроенергію може збільшитися вдвічі

Переглянути тариф від уряду вимагає МВФ.

1 хв на прочитання06 Квітня 2021, 09:40
Тариф на електроенергію може збільшитися вдвічі Тариф на електроенергію може збільшитися вдвічі
Поділитись:

Тарифи —  постійний головний біль для українців. Адже зростають вони швидше, ніж індексується зарплата. Так, тариф на електроенергію може збільшитися вдвічі вже із другого півріччя цього року. 

Уже влітку українці можуть платити понад три гривні — 3,4 грн за кіловат. Уряд планував підвищити вартість електроенергії з травня, але залишив на рівні 1,68 грн, повідомляє ТСН. 

«Слід зауважити, що собівартість кіловата становить три гривні. І компанії-постачальники працюють у збиток. Тому переглянути тариф від уряду вимагає МВФ. Чиновники наголошують, що тариф підвищать не усім споживачам. Подорожчання стосується тих, хто споживає понад 300 кіловат на місяць», — ідеться у повідомленні.

Як повідомлялося, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, має намір підвищити тариф на передавання електроенергії. Нова сума може перевищувати 300 гривень за мегаватт-годину. Це тариф, який установила державна компанія «Укренерго». До слова, попередня ціна становила майже 294 гривні.  

Як ми інформували своїх читачів раніше, в лютому в Україні знову підвищились ціни на електроенергію. Світло й електричне опалення злетіли в ціні майже на 18 %.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.