Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Клімат
  • Сильний вітер та кілька торнадо знищили десятки будинків та вбили кількох людей в США та Австралії (відео)

Сильний вітер та кілька торнадо знищили десятки будинків та вбили кількох людей в США та Австралії (відео)

Десятки тисяч людей залишилися без світла

1 хв на прочитання12 Квітня 2021, 22:14
Торнадо знищили десятки будинків та вбили кількох людей в США Торнадо знищили десятки будинків та вбили кількох людей в США
Поділитись:

Страшна стихія пройшлася знищуючи все на своєму шляху у США та Австралії. Так в Америці на узбережжі Мексиканської затоки щонайменше 2 людини загинули й ще 7 отримали поранення в результаті грози, що викликала сильний вітер і 5 торнадо. Про це повідомляє Wild WeatherUS.

Швидкість вітру досягала 225 км/г, були зруйновані 6 будинків і 2 трейлери, 7 людей отримали поранення, 2 людини загинули.

Попередження про повені, град і грози також були дані в деяких частинах Оклахоми, Техасу, Арканзасу і Міссісіпі, торкнувшись майже 6 мільйонів жителів. Два торнадо налетіли на Луїзіану, два — на Міссісіпі й один — на Арканзас.

Понад 50 тисяч осіб в Арканзасі, Флориді, Луїзіані та Міссісіпі залишилися без електрики. 

А от на західну Австралію обрушився тропічний циклон. Десятки зруйнованих будинків, поламані дерева та обірвані лінії електропередач. Повідомляє 7NEWS Australia.

Пориви вітру швидкістю до 170 км/год та потужні зливи — стихія лютувала кілька годин. Понад 60 тисяч людей залишились без світла.

Минулого тижня цей циклон лютував у Індонезії — там через негоду закинули більше ніж 170 людей, майже півсотні досі вважаються зниклими безвісти.

Тим часом на Запоріжчині нашестя диких кабанів, які розорюють городи та могили (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.