Догори
Дати відгук

Святогор і його команда продовжують вбивати безпритульних тварин

Група називає себе справжніми волонтерами, які рятують вбиваючи.

2 хв на прочитання14 Січня 2022, 15:00
Поділитись:

Київські догхантери придумали новий спосіб отруєння безпритульних тварин. Вони об'єдналися в групу під назвою "Адреса доброти", яка нібито хоче допомагати тваринам. В об'єднання псевдоактивістів входить і знаменитий живодер Олексій Святогор, який погрожував розправою зоозахисникам і вже був засуджений за свої справи.Про це стало відомо з допису проєкту "Япомогабокс" у Фейсбуці.

У мережах догхантери пишуть адреси, де харчуються дворові тварини та поширюють поради, які можуть стати смертельними для живих істот. Група називає себе справжніми волонтерами, які рятують вбиваючи.

Наразі ідеться про те, що псевдоволонтери обрали для отруєння тварин місця, де встановлені "Япомогабокси", нещодавно догхантери прийшли вночі до одного з боксів, де насипано корм для безпритульних тварин, розмалювали контейнер та пошкодили зсередини.

Тепер вони закликають людей самостійно цькувати тварин і навіть дали докладну інструкцію, як це зробити під виглядом допомоги чотирилапим.

Так, догхантери повідомили, що тваринам можна нібито допомогти, поставивши біля "Япомогабоксів" та інших місцях, де харчуються тварини, миски з водою. Але оскільки на вулиці мороз, у неї потрібно налити спеціальний отруйний розчин. Він обов'язково має бути прозорим. Якщо його додати у воду, вона не замерзне і тварина зможе попити. Під виглядом турботи псевдоактивісти закликають убивати тварин за допомогю антифризу.

Тим не менш, творці проекту "Япомогабокс" відзначили, що жодних мисок у боксів з кормом не повинно бути. Команда не годує дворових тварин біля боксів.

"Якщо ви побачили корм або воду в мисці, а не всередині боксу, її потрібно терміново викинути в урну. Жодних мисок біля боксів бути не повинно, їх розставляють, щоб цькувати собак і кішок" — додали у проєкті.

Нагадаємо, що нещодавно Київський апеляційний суд виправдав догхантера Олексія Святогора.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.