Догори
Дати відгук

Світ провалив другу хвилю коронавірусу, наближається третя — ВООЗ

Уже зараз необхідно почати підготовку до третьої хвилі, через те, що вона може обвалитися на світ вже на початку наступного року.

1 хв на прочитання22 Листопада 2020, 18:36
Поділитись:

Країнам Європи не вдалося взяти під контроль другу хвилю коронавірусу, яка виявилася набагато сильнішою за першу. Про це заявив спецпосланець Всесвітньої організації охорони здоров'я Девід Набарро в інтерв'ю виданням швейцарської медіакомпанії CH Media.

За його словами, вже зараз необхідно почати підготовку до третьої хвилі, так як вона може ообвалитися на світ вже на початку наступного року.

Набарро підкреслив, що багато країн не зуміли запобігти другій хвилі, так як «розслабилися» і не забезпечили себе необхідною інфраструктурою протягом літа.

«Європейська реакція була неповною. Якщо вони не побудують необхідну інфраструктуру зараз, у них буде третя хвиля на початку наступного року », - сказав представник ВООЗ.

Спецпосланець рекомендував по можливості уникати суворих заходів ізоляції та повного «локдауна», наслідки якого є згубними для економіки. Як позитивний приклад він навів країни Азії, де ситуація значно покращилася завдяки чіткій комунікації між владою і населенням.

Напередодні глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус висловив занепокоєння у зв'язку з тим, що за останній місяць у світі зареєстрували більше випадків COVID-19, ніж за півроку з початку пандемії. За його словами, по всій Європі і в Північній Америці лікарні та відділення інтенсивного лікування заповнюються або вже переповнені.

Нагадаємо, 12 079 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 489 дітей та 375 медпрацівників

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.