Догори
Дати відгук

Суд зобов'язав НАБУ відкрити провадження проти Єгора Фірсова

Колишній голова Держекоінспекції зловживав службовим становищем

1 хв на прочитання19 Червня 2020, 23:17
Поділитись:

Вищий антикорупційний суд своїм рішенням від 17 червня 2020 року зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження стосовно незаконних дій Єгора Фірсова під час його роботи у Державній екологічній інспекції України. Відповідне провадження зобов’язано зареєструвати на підставі звернення керівника ГО «Центру Екологічної Безпеки».

Зараз колишнього головного очільника екологічних інспекторів звинувачують у тиску на конкурсну комісію та призначення на посаду територіальних органів Держекоінспекції вигідних для нього людей та оформленні фіктивних відряджень.

Йдеться про Державну екологічну інспекцію у Волинській області, Державну екологічну інспекцію Столичного округу та Державну екологічну інспекцію Центрального округу, а також про призначення першим заступником голови Держекоінспекції України Дениса Каплунова, який за інформацією заявника, як і призначений ним голова Держекоінспекції в Одеській області Андрій Заярний та начальник Держекоінспекції в Херсонській області Олексій Кузьменко, є людьми з близького оточення Єгора Фірсова.

Заявник стверджує, що після призначень цих людей на керівні посади в територіальних підрозділах розпочалися масові «рішалова» на місцях по перенесенню та скасуванню позапланових перевірок.

Також Фірсова звинувачують у зловживаннях владними повноваженнями, адже він попри вимоги закону пробув на посаді в.о. голови Держекоінспекції більше ніж три місяці.

 

Нагадаємо, подвійний тулуп Єгора Фірсова: назад до Держекоінспекції через посаду в Держгеонадра?

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.