Догори
Дати відгук

Суд відмінив рішення міської влади про скасування карантину в Черкасах

Війна Черкаської ОДА проти влади міста на чолі з мером Анатолієм Бондаренко продовжується

1 хв на прочитання08 Травня 2020, 15:25
Фото rbc.ua Фото rbc.ua
Поділитись:

Черкаський окружний адмінсуд задовольнив заяву Черкаської облдержадміністрації та зупинив рішення міськвиконкому міста про послаблення карантину. Про це повідомила Черкаська ОДА.

У свою чергу мер Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що це судове рішення було ухвалене лише на підставі припущення, що послаблення карантинних заходів може призвести до значної кількості захворювань на COVID-19 у місті. 

"Тобто тепер уже суд перебирає на себе функції епідеміологів? При тому, що Кабмін уже неодноразово заявляв про послаблення карантинних заходів з 11 травня. І уряд, до речі, фактично дублює те, що вже зроблено в Черкасах", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Бондаренко також наголосив, що суд не запросив його на засідання. 

"Більше того, ухвалу навіть не розмістили в реєстрі судових рішень. Вона просто дивним чином опинилася відразу в обласній державній адміністрації. У мене єдине питання після цього. Кому в цій країні можна вірити взагалі після цього?" - зазначив він.

Нагадуємо, міська влада у Черкасах скасувала карантин 30 квітня. Після цього  міністр охорони здоров'я засудив скасування карантину у Черкасах.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.