Догори
Дати відгук

Субсидію призначатимуть у разі своєчасної оплати за електроенергію

До 20 числа рахунки мають бути оплачені.

1 хв на прочитання31 Травня 2021, 15:50
До 20 числа рахунки за електроенергію мають бути оплаченими До 20 числа рахунки за електроенергію мають бути оплаченими
Поділитись:

Обов’язковою умовою для отримання житлової субсидії є регулярна оплата рахунків за електроенергію та інші комунальні послуги.  Про це повідомляє енергопостачальник YASNO. 

«Через заборгованість за комунальні послуги понад три місяці на суму від 340 грн (20 неоподаткованих мінімумів громадян), органи соцзахисту можуть відмовити в наданні субсидії. Щоб не допустити цього, важливо контролювати стан особових рахунків та своєчасно вносити платежі», — йдеться у повідомленні компанії.

Якщо заборгованості немає, органи соціального захисту населення автоматично призначатимуть субсидію на наступний період тим домогосподарствам, які отримували її в опалювальному сезоні 2020–2021 р.

Згідно з постановою Кабміну від 19.05.2021 р. № 505  до вересня 2021 року до структурних підрозділів соцзахисту населення необхідно подати оновлені документи особам, яким субсидія:

  • надавалась у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання (орендарі житлових приміщень; індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

Таким субсидіантам необхідно надати до органів соцзахисту населення нову заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі, а також декларацію про доходи та витрати осіб, які звернулися за її призначенням.

Нагадаємо, що з 1 липня в Україні суттєво зросте ціна на електроенергію.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго