Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Стихійне лихо: близько 2 млн осіб з прибережних районів Індії і Бангладеш будуть евакуйовані

Циклон Ампхан вирує в Бенгальській затоці

1 хв на прочитання19 Травня 2020, 09:56 250
Поділитись:

У понеділок влада Індії і Бангладеш повідомила, що евакуює в цілому близько 2 млн осіб з прибережних районів у зв'язку з наближенням циклону. Кілька тисяч людей вже залишили свої будинки. Рибалкам в індійських штатах Західна Бенгалія і Одіша рекомендовано не виходити в море до 21 травня включно.

Як повідомляє GreenPost з посиланням на  ua.korrespondent.net, все це через циклон Ампхан, який  наблизився до берегів Індії  і в найближчу добу перетвориться в надзвичайно сильний шторм. Швидкість вітру досягне більш ніж 155 км/год (43 м/с).

Зазначається, що циклон буде рухатися на північний схід через північно-західну частину Бенгальської затоки і підійде до Західної Бенгалії і узбережжя Бангладеш між Дигхою (Західна Бенгалія) і островом Хатія (Бангладеш) поряд з Сундарбані.

У другій половині дня або ввечері 20 травня це буде   дуже сильний штормовий циклон з максимальною швидкістю вітру 155-165 км/год і поривами вітру до 180 км/год.

Нагадаємо, на минулому тижні Європу завалило снігом, сильні опади пройшлися Європою у середині травня, що є ще більш дивовижним природнім явищем.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.