Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Війна
  • «Створи ще кілька Українських фронтів та візьми нарешті Піски»: чому ідея мобілізації в РФ приречена

«Створи ще кілька Українських фронтів та візьми нарешті Піски»: чому ідея мобілізації в РФ приречена

У багатьох танкових екіпажах по дві людини замість трьох, із 10 танків на зберіганні заводиться один.

3 хв на прочитання21 Вересня 2022, 11:03
Поділитись:

Загальна мобілізація у Росії практично неможлива. Про це розповідає Дмитро Чернишев — популярний російський блогер, фотограф, дизайнер.

Він наголошує, що сьогодні штатна чисельність російської армії становить 1902758 осіб, зокрема 1013628 військовослужбовців. В Україні зараз воює близько 150 тисяч солдатів.

«Здавалося би, що тобі заважає — пошли ще стільки ж. За штатом є. Створи ще кілька Українських фронтів та візьми нарешті Піски. А є ще ФСБ з прикордонними військами — 200 000 бійців, МВС — 900 000, Росгвардія — 400 000, МНС — 300 000, ФСВП — 200 000. Це ж найкращі з найкращих. Усі вміють розбирати автомат та всі стріляли з ПМ. Еліта нації. Нині вони порвуть усіх бандерівців. Невже з них не можна створити пару бронетанкових корпусів та залізної сараною Аваддони дійти до Львова?» — запитує Чернишев.

І перераховує причини, через які насправді не можна.

1) Вони не підуть воювати: одна справа — кришувати повій і торгувати наркотиками, а зовсім інша — йти в танку 1965 випуску на «Джавеліни».

2) Страшно залишитись без силовиків усередині країни. Наприклад, у Рамзана Кадирова половина Чечні кревняків, тому він не може узяти й послати свою гвардію в Україну — отже, поїдуть воювати інші тейпи, але тільки його рідний тейп Беной.

3) Нема чим озброїти цей натовп народу. Нема в що одягнути і нема кому командувати. Кадровані дивізії та частини неповного складу, на базі яких теоретично можна було би розгорнути нові бойові підрозділи, ліквідовано ще Сердюковим. У багатьох танкових екіпажах по дві людини замість трьох. Із десяти танків на зберіганні заводиться один. Рівень підготовки солдатів та офіцерів неймовірно низький. Хороших військових фахівців треба готувати роками, а системи підготовки кадрів також немає. На складах гнилизна і трохи старих БМП-1 зразка 1965 року, 152-мм гаубиці зразка 1909/30 років і РПГ-7 зразка 1961 року.

«Російська армія надриваючись не може нормально забезпечити навіть фронтові підрозділи. По школах збирають гроші, шкарпетки, бинти та тушонку для відважних захисників Вітчизни. Пристрасного бажання воювати ні в кого немає — до армії йдуть, щоб вилізти з боргової кабали та тотальних злиднів. Солдат обманюють із виплатами бойових і похоронних. В армії панує дідівщина», — нагадує блогер.

Він розповідає, що генерали скаржаться Путіну не на 200-их і 300-их («на них усім начхати»), а на 500-их — «воювати ніхто не хоче».

«А так вони звичайно давно виграли б війну. Можете вважати це сучасним аналогом сталінського наказу 270.

Ну наберете ви натовп у мільйон зляканих невмотивованих призовників, а далі що?

Це приблизно як швидко наздогнати Захід за сучасними технологіями, набравши за призивом мільйон людей і оголосивши їх науковцями, програмістами, інвесторами та підприємцями», — переконаний Дмитро Чернишев.

Нагадаємо, Путін щойно оголосив про часткову мобілізацію в Росії.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.