Догори
Дати відгук

Структуру управління підприємствами в зоні відчуження слід повністю перезавантажити — Боруховський

Підприємства ДАЗВу хронічно недофінансовані.

1 хв на прочитання09 Червня 2021, 13:09
Структуру управління підприємствами в зоні відчуження слід повністю перезавантажити — Боруховський Структуру управління підприємствами в зоні відчуження слід повністю перезавантажити — Боруховський
Поділитись:

Зона відчуження — це місце пам'яті людської трагедії, зона виходить за межі чисто економічних показників, її неможливо подавати тільки статистично. Про це сьогодні під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Екологія» заявив  Богдан Боруховський, перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.

«Система менеджменту ДАЗВ мені відверто не подобається.  Структуру управління підприємствами в зоні відчуження слід повністю перезавантажити. В нас немає до кінця  розуміння як це зробити, але це необхідно», — зауважив посадовець.

Він також зазначив, що підприємства ДАЗВу хронічно недофінансовані, що впливає на ефективність протипожежної безпеки. Міндовкілля вбачає в надходженнях від додаткової господарської діяльності таких підприємств, джерело покращення ситуації з реагуванням на пожежі та вирішення всіх проблемних питань. У першу чергу, це система відеонагляду.

Як відомо, вчора на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Екологія» урядовці та посадовці різних рівнів обговорили проблему порятунку лісів від вирубування та пожеж.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.