Четвер, 01 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Столичні тепломережі моніторитимуть дрони (фото)

1 хв на прочитання10 Вересня 2020, 10:29 114
Фото Київтеплоенерго Фото Київтеплоенерго
Поділитись:

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» досліджуватиме тепломережі за допомогою аеромоніторингу, тобто дронами з тепловізором. Про це повідомили у комунальному підприємстві.

"Його головне завдання — оперативне виявлення імовірних пошкоджень та «слабких місць» тепломереж, тепловтрат, моніторинг стану енергетичного обладнання", - йдеться у повідомленні. 

За допомогою тепловізора взимку та відеокамер у теплу пору року працівники дільниці з діагностики та аеромоніторингу «Київтеплоенерго» обстежуватимуть об’єкти теплового господарства столиці: виявлятимуть втрати теплоенергії та ймовірні витоки теплоносія, здійснюватимуть моніторинг стану димових труб котелень, градирень, теплотрас повітряного прокладання.


Результати аерообстежень із прив’язкою до джерел теплогенерації «Київтеплоенерго» вноситимуться у геоінформаційну систему тепломереж Києва.

Спеціалісти «Київтеплоенерго» пройшли навчання та отримали сертифікати для управління системою повітряного моніторингу на базі Matrice 210V2.0. Це потужний дрон із тепловізором та відеокамерою. 

Нагадаємо, раніше "Київтеплоенерго" відзвітувало про те, що відремонтували котельні обслуговують понад 750 житлових будинків, 10 лікарняних установ, 58 дитячих садків та 33 школи.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.