Догори
Дати відгук

Стало відомо, чи спростять професійні іспити для студентів-медиків

Зараз студентам-медикам із фахового іспиту необхідно набрати 55,5 балів.

1 хв на прочитання20 Січня 2021, 12:01
Фото: Суспільне Фото: Суспільне
Поділитись:

Знижувати прохідний бал під час фахового іспиту «Крок» для студентів-медиків у профільному міністерстві не планують. Про це 20 січня на щоденному брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

«Всі можливі ризики від здавання сьогодні «Кроку» МОЗ і Центром тестування мінімізовано. Встановлений рівень прохідного балу «Кроку» ми вважаємо посильним для студентів, він відповідає вимогам набуття професійної компетенції майбутніх медичних працівників. Тому твердження про те, що необхідно знижувати прохідний рівень, не може розглядатися, і зниження такого не буде», — пояснила Микичак.

На сьогодні мінімальний поріг прохідного балу для студентів-медиків, які складають цей іспит, становить 55,5. Завдання «Кроку» містять 150–200 запитань. Для відповіді студенти мають по хвилині. 

Нагадаємо, що на початку січня суспільство збурила інформація у ЗМІ про те, що майбутнім медикам можуть спростити умови та завдання фахового іспиту. Українці побоювалися того, що на робочі місця в лікарні прийдуть непрофесіонали.

Як ми писали раніше, студенти створили перший україномовний дефібрилятор. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.