Догори
Дати відгук

Соцмережу Tiktok визнали небезпечною для життя

Це сталося після смерті малолітньої дівчинки, яка задушила сама себе, коли намагалася відтворити популярний у соцмережі відеоролик.

1 хв на прочитання24 Січня 2021, 12:00
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

В Італії популярну серед підлітків соцмережу Tiktok визнали небезпечною для життя й заблокували для неповнолітніх користувачів. Відповідне повідомлення з'явилося на сайті відомства по захисту персональних даних.

"Управління заборонило TikTok подальшу обробку призначених для користувача даних, для яких немає абсолютної впевненості в віці і, отже, в дотриманні положень, пов'язаних з вимогами до персональних даних", - йдеться в повідомленні. 

Обмеження для користувачів будуть діяти до 15 лютого.

Такий крок пов'язують із загибеллю 10-річної дівчинки з Палермо, яка померла, намагаючись відтворити небезпечний та "вірусний" серед тіктокерів челендж Blackout challenge. Для того, аби його виконати, необхідно затягнути собі ременем шию та протриматися із зашморгом якомога довше. Все це необхідно знімати на відео.

Як ми інформували наших читачів раніше, діти, віком до трьох років, теж можуть страждати від депресії. Якщо розлад не лікувати. в майбутньому він може спровокувати суїцидальну поведінку. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.