Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Клімат
  • Сніговий апокаліпсис — країну паралізувала небачена досі кількість снігу, а температура впала до - 25 (відео)

Сніговий апокаліпсис — країну паралізувала небачена досі кількість снігу, а температура впала до - 25 (відео)

В Іспанії зафіксували найнижчу за останні 20 років температуру

1 хв на прочитання12 Січня 2021, 20:24
Поділитись:

Минула ніч стала найхолоднішою в Іспанії як мінімум за останні 20 років. Про це повідомила газета El Pais.

“Це найхолодніша ніч у всій країні принаймні за 20 років, з моменту холодного фронту 2001 року”, - заявив представник Державного метеорологічного агентства королівства Рубен дель Кампо.

За даними агентства, в населеному пункті Бельо (автономне співтовариство Арагон) стовпчик термометра опустився до мінус 25,4 градусів, в муніципалітеті Моліна-де-Арагон (автономне співтовариство Кастилія-Ла-Манча) — до мінус 25,2 градусів. В районі мадридського аеропорту Барахас температура склала мінус 13,2 градуса. У парку Ретіро в столиці стовпчик термометра опустився до мінус 7,4 градуса, що стало найнижчим показником з 1985 року.

Холодний фронт прийшов до Іспанії після найсильнішої за останні півстоліття сніжної бурі, навалилася на країну в кінці минулого тижня. Через снігопад був паралізований міжнародний аеропорт Мадрид-Барахас, частково припинено залізничне сполучення, в деяких регіонах скасовані заняття в навчальних закладах, сотні автомобілістів були змушені провести ніч у своїх машинах на занесених снігом дорогах.  

Нагадаємо, арктичний циклон заморозить Україну та принесе купу снігу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.