Догори
Дати відгук

Служби нема, голова є: в Україні з’явився очільник ліквідованої СЕС

Інформації про відновлення власне СЕС немає.

1 хв на прочитання04 Червня 2021, 10:00
Святослав Протас Святослав Протас
Поділитись:

Кабмін офіційно поновив Святослава Протаса на посаді заступника Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України на виконання постанови окружного адміністративного суду м. Києва від 26 липня 2017 р.

Святослава Протаса буде поновлено на посаді заступника Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України з 13 липня 2016 р. — дня, коли в. о. голови СЕС було звільнено на підставі пункту 1, частини 1 статті 87 Закону «Про державну службу» (звільнення посадових осіб у зв'язку зі скороченням чисельності або штату державних службовців, ліквідацією або реорганізацією державного органу).

Святослав Протас був останнім очільником Державної санітарно-епідеміологічної служби. 29 березня 2017 р. уряд прийняв рішення про повну ліквідацію Держсанепідслужби, оскільки її функції виконують МОЗ, Держпраці та Держпродспоживслужба.

Наразі невідомо, про що саме йдеться в судовому рішенні, на яке посилається Кабмін, оскільки воно відсутнє в Єдиному державному реєстрі судових рішень. На сайті судової влади є лише інформація про судове засідання, на якому це рішення було прийнято.

Також немає інформації про відновлення Державної санітарно-епідеміологічної служби, яку має очолити Святослав Протас згідно з розпорядженням Кабміну.

Нагадаємо, Кабмін призначив нового головного санітарного лікаря України.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost