Догори
Дати відгук

Словаччина з 9 липня запроваджує обов’язковий карантин для невакцинованих туристів

Звільнятимуться від обов’язку вакциновані туристи.

1 хв на прочитання01 Липня 2021, 14:27
Фото: Укрінформ Фото: Укрінформ
Поділитись:

Уряд Словаччини з 9 липня запроваджує обов’язковий 14-денний карантин для невакцинованих подорожувальників, які в’їжджатимуть до країни.

Від нього звільнятимуться особи, які повністю чи однією дозою вакцинувалися проти COVID-19 не пізніше ніж за 14 днів до перетину кордону, передає Укрінформ з посиланням на Slovak Spectator.

Після перетину словацького кордону невакциновані особи мають заповнити спеціальний електронний формуляр. Перший тест на COVID-19 для звільнення від 14-денного карантину можна буде здати на п’ятий день. Діти віком 12–18 років звільнятимуться від карантину у випадку вакцинації батьків. Водночас вже після 9 серпня вони звільнятимуться від карантину лише у випадку вакцинації.

Водночас у період з 9 липня до 9 серпня всі транскордонні пасажири мають показувати на словацькому кордоні негативні результати ПЛР-тесту, виконаного не раніше, ніж за сім днів до перетину кордону. Після 9 серпня всі вакциновані транскордонні подорожувальники зможуть уникнути обов’язково карантину лише після представлення сертифікату вакцинації. В іншому випадку від них вимагатиметься реєстрація в системі та подальший карантин, від якого можуть звільнити після отримання негативного результату ПЛР-тесту, зробленого на п’ятий день після перетину кордону країни.

В уряді Словаччини не приховують, що у такий спосіб вони намагатимуться збільшити кількість вакцинованих осіб серед населення країни.

Нагадаємо, в які країни можна їздити з COVID-паспортами.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost