Догори
Дати відгук

Слідом за Чернівецькою з "червоної" зони вийшла Одеська область: які регіони все ще "червоні"

Досі у «червоній» зоні перебувають 11 регіонів.

1 хв на прочитання24 Квітня 2021, 14:44
Слідом за Чернівецькою з "червоної" зони вийшла Одеська область: які регіони все ще "червоні" Слідом за Чернівецькою з "червоної" зони вийшла Одеська область: які регіони все ще "червоні"
Поділитись:

Ще один  регіон вийшов з кризової "червоної" зони крантину. Із 25 квітня скасовується «червоний» рівень епіднебезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області.   

Про це міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов написав у Телеграмі за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС. 

«За результатами Державна комісія вирішила скасувати: з 00 години 00 хвилин 25 квітня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області та застосувати на території Одеської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для жовтого рівня епідемічної небезпеки», - написав Немчінов.

Досі у «червоній» зоні перебувають Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська,   Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська. У "жовтій" зоні — Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька та Херсонська області, решта областей віднесені до «помаранчевої» зони.

До речі Чернівці  та область  перейшли із «червоної» карантинної зони у «жовту» тільки 22 квітня.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.