Субота, 31 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Скандал в херсонській лікарні: звільнилися всі лікарі одного з відділень

2 хв на прочитання17 Вересня 2020, 14:32
 Pixabay Pixabay
Поділитись:

У Херсоні у ГКНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. Тропіних"   були ліквідовані два відділення, а співробітники (включаючи завідуючих відділеннями) - звільнені. Про це заявив в рамках позачергової сесії херсонської міської ради депутат Єгор Устинов.

За словами депутата, мова йде про  ендокринологічне відділення, де повністю  звільнені всі фахівці та фізіотерапевтичне відділення, яке повністю ліквідовано.

"Мені цікаво, куди Ви куди плануєте ці приміщення здавати під приватні клініки знову або під аптеки?", - заявив депутат Устинов, пише kherson.net.ua .

В.о. гендиректора  Леонід Ремига, присутній у залі, відмовився коментувати цю заяву, назвавши це чутками. В той же час журналісти видання подзвонили в приймальне відділення ендокринологічного відділення. По телефону їм сказали, що відділення не працює, а медперсонал звільнився в повному складі. Прийому немає.

Як пише видання,  ендокринологічне відділення і ще три вузькопрофільних відділення, апріорі були виділені під прийом хворих Covid-19 (в разі стрибка захворюваності). Тому, лікарі отримали вказівку від адміністрації лікарні виписати всіх пацієнтів і закрити прийом нових. Внаслідок цього, медперсоналу відділення були урізані все надбавки, разом лікарі отримували на руки близько 3000 гривень зарплати.

Через це всі співробітники відділення разом і звільнилися, залишивши за собою порожній поверх. Також повідомляється, що згадане відділення ніяк не було обладнано для прийому заражених коронавірусом (там немає боксів), та й будівля не окрема, а знаходиться в п'ятиповерхівці.  

Нагадаємо, досить кризова ситуація з лікуванням інфікованих на COVID-19 пацієнтів є у Дніпропетровській обласній  клінічній лікарні ім. І. Мечникова.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.