Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Ліс
  • Сільрада незаконно роздавала землю нацпарку, суд вирішив відновити справедливість

Сільрада незаконно роздавала землю нацпарку, суд вирішив відновити справедливість

Землю повернули у користування парку, оскільки сільрада порушила норму чинного законодавства

1 хв на прочитання29 Жовтня 2020, 10:11
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

В Україні тривають судові війни за привласнені ділянки пляжів, парків, заповідників та заповідних територій. За останні десять років випадків "загарблення"  державної території чи землі місцевої громади побільшало в рази. 

Проте, не все так погано. Стало відомо, що Карпатському національному природному парку повернуть дві земельні ділянки загальною площею 0,65 га та вартістю 6,5 мільйона гривень. Як  повідомляє пресслужба прокуратури Івано-Франківської області, цю землю   сільська рада у 2007-му році передала у користування приватній особі.

"Судом задоволено позов Надвірнянської місцевої прокуратури, визнано незаконним й скасовано рішення сільради, визнано недійсними державні акти на право власності на земельні ділянки вартістю 6,5 млн грн та витребувано їх у користь постійного землекористувача - Карпатського національного природного парку", - йдеться у повідомленні.

Землю повернули у користування парку, оскільки сільрада порушила норму чинного законодавства, зокрема, ст. 84 ЗК України щодо передачі у власність громадянину земельних ділянок.

Відомо, на Київщині тепер під захистом унікальні дуби, озера та трави.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.