Догори
Дати відгук

«Омікрон» стрімко шириться Європою – у ВООЗ прогнозують складну осінь і зиму

Нова хвилю COVID-19 спричинена двома варіантами штаму “Омікрон”.

2 хв на прочитання19 Липня 2022, 22:05
Фото: 9 канал Фото: 9 канал
Поділитись:

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявили про нову хвилю коронавірусу в Європі, спричинену новими варіантами штаму “Омікрон”.

В організації прогнозують складну осінь і зиму на тлі коронавірусу. Тому у ВООЗ звернулися до урядів країн Європи та закликали терміново вжити усіх заходів, щоб уникнути смертей і серйозних збоїв у системах охорони здоров’я. 

Про це йдеться у заяві голови Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ганса Клюге, опублікованій на сайті ВООЗ.

-У цей час минулого року ЄБР ВООЗ говорило про нову хвилю COVID-19, яка охопила весь регіон і була викликана варіантом “Дельта” на тлі скасування обмежень та посилення соціальних контактів. Тепер цілком зрозуміло, що ми – в ситуації, аналогічній минулому літу, – сказано у тексті заяви.

За його словами, нова хвилю COVID-19 спричинена двома варіантами штаму “Омікрон”.

-За останні 6 тижнів у Європейському регіоні спостерігалося потроєння нових випадків COVID-19. Минулого тижня було зареєстровано майже 3 мільйони нових випадків, що становить майже половину всіх нових випадків у світі. Хоча рівень госпіталізації через COVID-19 подвоївся за той самий період, кількість госпіталізацій у відділення інтенсивної терапії поки що залишається відносно низькою. Однак, оскільки рівень зараження в старших групах продовжує зростати, в Європі все ще спостерігається близько 3000 людей, які помирають від COVID-19 щотижня, – зауважив Ганс Клюге. 

У ВООЗ закликають повернутися до носіння масок у громадських місцях та збільшити охоплення вакциною серед населення.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost