Догори
Дати відгук

Шмигаль скликав енергетичну нараду

Очільник Уряду говорив із Вітренком, Тарасюком і Коболєвим про ціну на газ.

1 хв на прочитання02 Березня 2021, 14:00
Денис Шмигаль 2 березня скликав енергетичну нараду, щоб поговорити про ціну на газ Денис Шмигаль 2 березня скликав енергетичну нараду, щоб поговорити про ціну на газ
Поділитись:

2 березня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зібрав енергетичну нараду, де знову говорили про тарифи на блакитне паливо для населення. Інформація з'явилася на офіційному сайті КМУ. 

Окрім очільника Уряду, на нараду прибули в. о. Міністра енергетики Юрій Вітренко, голова НКРЕКП Валерій Тарасюк і голова правління НАК «Нафтогаз Україна» Андрій Коболєв.

Шмигаль наголосив на тому, що українці повинні мати змогу укладати контракти на газ за фіксованою річною ціною та прогнозувати свої витрати. Він підкреслив, що населення не повинне щомісяця відстежувати, як змінюються ціни на ринку газу. Тому річний продукт — це оптимальний варіант для ситуації, що склалася на ринку блакитного палива.

Учасники наради дійшли згоди в тому, що купувати газ на ринку за фіксованою річною ціною споживачі зможуть вже з другого кварталу. 

Тим часом кількість споживачів, які не платять за комунальні послуги, зросла вдвічі. Люди скаржаться на зависокі тарифи, складнощі в отриманні субсидій, проблеми із працевлаштуванням і своєчасним отриманням зарплати. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго
Більше з GreenPost