Догори
Дати відгук

Щасливчик: чоловікові вдалося врятуватися з пащі горбатого кита

Чоловік пробув 30-40 секунд у роті тварини, перш ніж вона виплюнула його.

2 хв на прочитання12 Червня 2021, 22:11
Щасливчик: чоловікові вдалося врятуватися з пащі горбатого кита Щасливчик: чоловікові вдалося врятуватися з пащі горбатого кита
Поділитись:

 Зранку 11 червня Майкл разом із колегою Джосією Майо ловив лобстерів. 56-річний Майкл Пакард упродовж 40 років займається виловом лобстерів. Для цього він занурюється у воду й дістає їх із піщаного дна. У цей час його напарник спостерігає за бульбашками з кисневого респіратора.

Як повідомляє видання Cape Cod Times, раптово чоловік відчув поштовх — і все стало темним.

«Я відчув, що можу рухатися, і те, що тварина стискає м'язи у роті», — розповів Пакард. Спершу він подумав, що опинився усередині білої акули, але відчував, що зубів навколо немає. Тоді йому спало на думку, що його проковтнув кит.

«Я подумав, що у мене немає шансів вибратися з кита. Промайнула думка, що це кінець і я помру», — згадує Майкл. За його словами, він подумав про свою дружину та двох синів 12 і 15 років.

Майкл намагався бити кита зсередини, і в один момент тварина почала трясти головою та виплюнула чоловіка у воду. Дайвер підрахував, що пробув у роті кита 30-40 секунд.

Колега Майкла Джосія побачив, як тварина викинула чоловіка, він допоміг йому забратися з води у човен, а також через радіозв'язок викликав рятувальників і медиків.

У Пакарда не виявили серйозних пошкоджень, лише запідозрили вивих коліна. Експерти розповіли, що ситуація з ловцем лобстерів та китом — рідкісна.  

До слова, на Закарпатті квітує поле маків із видом на замок Паланок (фото) 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.