Субота, 19 Вересня 2020
Догори
Дати відгук

Сезон закінчено: "Буковель" закрили на карантин

А погода була чудова для лижів, кажуть в "Буковелі"

1 хв на прочитання26 Березня 2020, 04:20 157
Поділитись:

Через карантин гірськолижний курорт "Буковель" достроково закінчує сезон 2019-2020. Про це повідомили на сторінці курорту у Facebook.

""Буковель" долучається до жорсткого карантину, який розповсюджуватиметься на всі послуги, на всій території комплексу і від завтрашнього дня (25.03) припиняє приймати туристів. Всі сервіси будуть закриті", - йдеться у дописі.

При цьому, у прес-службі "Буковелю" повідомили, що сезон ще міг тривати досить довго, оскільки погодні умови для цього були чудовими, а снігу було вдосталь. Однак основною проблемою там назвали відсутність чіткої достовірної інформації від влади.

"На жаль, сьогодні є багато запитань, на які нам з вами влада не дає чіткої відповіді. Скільки саме людей в Україні інфіковані? Чи готові медичні установи прийняти їх та надати необхідну, кваліфіковану допомогу? Чи забезпечені лікарні всім необхідним? Скільки людей повернулось останніми днями в Україну з-за кордону і чи були вони всі здорові та належним чином перевірені? Чи відповідально ці люди відносяться до персональних зобов'язань самоізоляції? Чи забезпечена країна достатньою кількістю тестів для виявлення носіїв вірусів? Всі ці та багато інших запитань наразі без чіткої відповіді", - пишуть у "Буковелі".

Водночас, наскільки зрозуміло з відповідних рохпоряджень та постанов уряду, курорт "Буковель" як публічний заклад і так мав би бути закритим на карантин. Принаймні, значна частина його сервісів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я