Догори
Дати відгук

Саміт G7: лідерів країн-учасників "вітали" акціями протесту та екологічними перфомансами (фото)

Це буде перша очна зустріч лідерів G7 з початку пандемії COVID-19. За підсумками саміту очікується спільне комюніке.

1 хв на прочитання12 Червня 2021, 19:30
На фото - акція руху Extinction Rebellion На фото - акція руху Extinction Rebellion
Поділитись:

Лідери США, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Канади та Японії зібралися на переговори в форматі G7 на курорті в графстві Корнуолл на південному заході Англії. І їх зустрічали не тільки фотографи, але й екоактивісти. 

Так, активісти групи Avaaz, що закликає багаті країни допомогти бідним державам з вакциною, творчо підійшли до прийому гостей, зобразивши їх портрети на піску. Очікується, що учасники саміту пообіцяють 1 млрд доз вакцини проти коронавируса для найбідніших країн.

Крім цього тут виступали проти зміни клімату та викидів, за продумане майбутнє планети.

Саміт глав держав "Групи семи" триватиме до 13 червня. Серед країн-гостей запрошені Австралія, Індія, Південна Корея і ПАР.

Це буде перша очна зустріч лідерів G7 з початку пандемії COVID-19. За підсумками саміту очікується спільне комюніке. Крім того, саміт стане першою великою міжнародною очною зустріччю у верхах, в якій візьме участь в якості президента США Джо Байден. 

Згідно з опублікованим порядкмо денним саміту,  лідери обговорюватимуть  відновлення економіки після пандемії,  геополітичні виклики, торгівлю і розвиток. Також, на порядку денному  поведінка Росії і Китай.

До слова, Ізраїль першим у світі заборонив торгівлю натуральним хутром.

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.