Догори
Дати відгук

Ryanair скасув рейси за 7 напрямками, а Греція оновила правила в'їзду: деталі

Коронавірус впливає на авіаперевезення та правила перетину кордонів

2 хв на прочитання14 Січня 2022, 19:30
фото: Безоплатна правова допомога фото: Безоплатна правова допомога
Поділитись:

Ірландський лоукостер Ryanair  скасовує рейси за 7 напрямками до березня 2022 року з України. Як пише Lowcostavia, з 1 по 28 лютого повністю скасовані маршрути зі Львова в Барі, Палермо, Турин і Братиславу, з Києва в Бидгощ і з Херсона в Краків і Відень.

Зазначимо, що скасування в більшості торкнулося тих 17 маршрутів, які були скасовані раніше Ryanair до кінця січня 2022 року. Тобто, на деякі маршрути продовжили скасування до початку березня.

Список скасованих рейсів Ryanair з України в лютому 2022 року:

  1. Київ-Бидгощ до 28 Лютого
  2. Львів-Барі до 28 Лютого
  3. Львів-Палермо до 28 Лютого
  4. Львів-Турин до 28 Лютого
  5. Львів-Братислава до 28 Лютого
  6. Херсон-Краків до 28 Лютого
  7. Херсон – Відень до 28 Лютого

В цей же час у  Греції оголосили про важливі зміни для туристів, які в'їжджають до країни.  Як повідомляє News.gtp.gr,  тепер для в'їзду в країну всі особи, що в'їжджають в країну старше 5 років, незалежно від статусу вакцинації, перед в'їздом в країну повинні пред'явити негативний результат ПЛР або експрес-тесту на антиген. Правила працюють до 24 січня 

ПЛР-тести мають бути виконані протягом 72 годин до поїздки, а експрес-тести на антигени мають бути виконані протягом 24 годин до подорожі.  Результати аналізів на COVID-19 приймаються однією з наступних мов: англійська, грецька, французька, німецька, італійська, іспанська або російська.

Крім цього, всі мандрівники, які прибувають до Греції, також мають заповнити обов'язкову Форму пошуку пасажирів (PLF) у будь-який час до вильоту свого рейсу. PLF має бути заповнений усіма мандрівниками, незалежно від їхньої національності.

Туристам, які прибули до Греції, незалежно від статусу вакцинації або одужання після перенесеного COVID-19, може бути запропоновано пройти вибіркове обстеження здоров'я на основі системи EVA.

До слова, Омікрон більше вражає молодь - дослідження.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.