Догори
Дати відгук

Рух на курорт Трускавець обмежено через гігантський провал в землі

Вантажівками заборонено їхати по трасі Дрогобич-Трускавець на ділянці у Дрогобицькому районі

1 хв на прочитання16 Березня 2020, 13:33
loda.gov.ua loda.gov.ua
Поділитись:

Вантажівками заборонено їхати по трасі Дрогобич-Трускавець на ділянці у Дрогобицькому районі. Таке рішення прийнято львівської облдержадміністрацією (ЛОДА) у зв’язку з провалом карстових порід біля с.Стебник, інформує GreenPost із посиланням на повідомлення ЛОДА.

Об'їжджати проблемну дільницю пропонується через Стебник та Борислав. "Також необхідні зміни внесуть до маршрутів руху рейсових автобусів на автомобільній дорозі Дрогобич-Трускавець", - говориться у повідомленні.

Також визначено, що ПАТ “Стебницьке гірничо-хімічне підприємство “Полімінерал” повинне провести дозаповнення пустот рудника №2 розсолами зі хвостосховища, за їх наявної концентрації, та у визначені місця, відповідно до науково-обґрунтованих висновків. На думку фахівців, це дозволить запобігти подальшого утворення провалів.

Як повідомляв GreenPost, 15 березня поблизу Стебника утворилося нове карстове провалля глибиною 50-55 м. Постраждалих немає. Борти провалу дуже круті, біля 70-75°С і як наслідок, схили досі продовжують обвалюватися.

Такі карстопровальні явища будуть продовжуватись до повного затоплення рудника, зазначають фахівці кафедри екологічної та інженерної геології і гідрогеології Львівського національного університету.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко