Понеділок, 26 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Розумне малятко: перший у світі розумний електромобіль за три дні представлять у Пекіні

E300 – це перший у світі розумний електричний автомобіль, який інтегрований з екосистемою Xiaomi та розумним голосовим помічником

2 хв на прочитання23 Вересня 2020, 13:45 174
Поділитись:

Автівки на "зеленому" паливі все частіше можна зустріти на автошляхах у різних куточках планети. За покупців змагаються як величезні виробники зі світовим ім'ям, так і нові бренди, що ставлять акценти на таких деталях як розмір, доступність, дистанційне керування тощо.

У пише  autogeek.com.ua, 26 вересня на автосалоні в Пекіні буде представлений електричний автомобіль Baojun E300.  Компанія заявляє, що E300 – це перший у світі розумний електричний автомобіль, який інтегрований з екосистемою Xiaomi та розумним голосовим помічником XiaoAI (котрий, до речі розуміє виключно китайську мову).

Автомобіль, що буде підтримувати екосистему Xiaomi, побудує китайський автовиробник Baojun разом із Suning. І ціни на  Baojun E300 коливаються від 9 721 до  до  12 676 доларів США, залежно від моделі.

Він матиме підтримку таких функцій, як дистанційне керування автомобілем, гуманізований інтерактивний досвід (простими словами – автомобіль буде фактично спілкуватися людською мовою з водієм та пасажирами) та підтримка розумного дому. Компанія орієнтована на те, щоб запропонувати повний зв’язок поїздок зі стратегією “люди + машина + дім”.

Автомобіль E300 має 39 кінських сил і розмір кузова менш як 3 метри, що дуже схоже на Hongguang MINI EV, відому як китайська версія K-Car (японська категорія малих транспортних засобів, в тому числі легкових автомобілів, фургонів і пікапів). Він оснащений синхронним двигуном з постійним магнітом, літієво-фосфатним акумулятором місткістю 30 кВт-год та ресурсом батареї NEDC 305 кілометрів.

Нагадаємо, китайський SAIC планує заполонити ринок водневими автівками. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.