Догори
Дати відгук

Росія готується вивезти з Луганщини понад 10 тисяч українських дітей

В пансіонаті "Фея-3" у місті Анапа Краснодарського краю вже перебуває більше 1500 осіб

1 хв на прочитання27 Листопада 2022, 10:45
Поділитись:

Російські загарбники підготували 10,5 тисяч українських дітей до вивезення в Росію з окупованої території Луганської області. Про це повідомив Центр національного спротиву.

Російська окупаційна адміністрація на тимчасово окупованій території Луганщини вже відзвітувала, що для 15 000 дітей від 2 до 17 років було проведено поглиблені медичні огляди. Завезені з Росії медики зазначили в документах обстеження, що 70% з цих дітей "потребують спеціальної медичної допомоги".

Саме таким заключенням росіяни прикривають депортацію дітей на територію РФ. Спершу їх привозять у спеціалізовані оздоровчі заклади, потім з низки надуманих причин, затримують повернення дітей додому, щоб спонукати батьків приїхати до дітей, опісля родинам забороняють повертатись на територію України.

Доприкладу, в пансіонаті "Фея-3" у місті Анапа Краснодарського краю вже перебуває більше 1500 осіб з тимчасово окупованої території Херсонської області. Громадян України схиляють до оформлення заявок на отримання російських паспортів та відкритття рахунків у банках РФ, начебто для виплат соціальної допомоги.

Також росіяни уже завезли 6 мобільних медичних пунктів на тимчасово окуповані території Херсонщини. Це спеціалізовані вантажні автомобілі обладнані під мобільні діагностичні кабінети. Окупанти намагаються якомога швидше замінити українців на окупованих територіях на росіян.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Війна
НОК України підтримав бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусів
1 хв на прочитаннягодина тому
Скрін Scribble Maps
«Київ викрили», «ЗСУ роблять у Снігурівці у Херсонській області військову базу»: російські ЗМІ знову не подивилися на мапу
1 хв на прочитання3 години тому
Росіяни скаржаться, що нова тактика ЗСУ не лише ефективна, а й знижує їхній моральний дух, спонукаючи залишати позицію
3 хв на прочитання9 годин тому
Саміт Україна-ЄС: вступ до Євросоюзу, освіта, цифровізація, допомога
3 хв на прочитанняВчора
Колишній очільник ЦРУ описав сценарій повернення Криму Україною у 2023 році
2 хв на прочитанняВчора
Бахмут контролюється ЗСУ, про відступ не йдеться — у місто провели сильні підкріплення
1 хв на прочитанняВчора
Поява корейців в Україні без запрошення чи дозволу з українського боку буде фактично оголошенням війни з боку КНДР — юрист
2 хв на прочитанняВчора
Окупанти всю ніч обстрілювали квартали Херсона та область
1 хв на прочитанняВчора