Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Війна
  • Російські війська не можуть збити «Хаймарси» ракетами ППО, бо швидкість «Хаймарсів» значно вища, ніж у С400 на зльоті

Російські війська не можуть збити «Хаймарси» ракетами ППО, бо швидкість «Хаймарсів» значно вища, ніж у С400 на зльоті

Тепер щоночі гине щонайменше одна батарея комплексів С400, які начебто унікальні й не мають аналогів у світі.

3 хв на прочитання12 Липня 2022, 07:57
Поділитись:

У Луганську російські війська активно запускають ракети ППО, намагаючись збити «Хаймарси», що прилітають. Але це в них не виходить, оскільки швидкість «Хаймарсів» значно вища, ніж у С400 на зльоті. На відео звідти помітно, що в небі вибухів немає, проте дуже сильні вибухи відбуваються на землі — ракети прилітають точно в ціль. Про це розповідає російський та український журналіст-міжнародник, політичний оглядач Іван Яковина.

«Цікава деталь: концерн «Алмаз-Антей», що виробляє шалено розпіарений С400, обіцяв, що цей комплекс можна буде використовувати для знищення всіх існуючих та перспективних американських тактичних ракет, включаючи «Хаймарси». Під цю справу малювалися відповідні мультики, знімалися ролики, писалися звіти та виділялися величезні суми грошей.

Саме тому Путін зовсім не нервував, коли Україні постачали «Хаймарси». Його переконали, що за своїми ТТХ американські ракети мало чим відрізняються від «Смерчів» і «Ураганів», які російська ППО збивала без жодних зусиль. Він був упевнений, що російська армія надійно прикрита від ударів з повітря, і навіть сказав щось на кшталт «нічого не зміниться, нам усе одно». Гадаю, що якщо хтось з інженерів чи конструкторів «Алмаз-Антея» несміливо говорив, що взагалі-то зміниться, бо насправді С400 не зможе перехопити ракети «Хаймарса», цю людину викидали з роботи, щоб не плуталася під ногами і не псувала настрій», — говорить Іван Яковина.

Він пояснює, що ще півроку тому ніхто й припустити не міг, що не в мультику, а в реальності американські ракети насправді будуть націлені просто в ці С400, перевіряючи їхню здатність до самооборони. Однак це сталася, і, судячи з усього, тепер щоночі гине щонайменше одна батарея комплексів С400, «які, як нам розповідали, унікальні й не мають аналогів у світі».

Яковина припускає, що планомірне, методичне та безжальне придушення російської системи ППО скоро буде помічено у Кремлі, й тоді до керівництва концерну «Алмаз-Антей» обов'язково виникнуть питання.

«Оскільки справа зараз іде до того, що зовсім без протиповітряної оборони незабаром залишиться Росія, а зовсім не Україна, як уже чотири місяці обіцяє Конашенков», — говорить оглядач.

Він пояснює, що величезна армія без ППО — це «катастрофічна суперкатастрофа». Це гарантована поразка у війні, і Путін за деякий час це теж зрозуміє.

«Приємно дивитися, як від зіткнення з дійсністю руйнується вигаданий світ, що ретельно вибудовується Путіним останні два десятиліття. Хочу зауважити: якби він не напав на Україну, якби залишався всередині Росії, то міг би жити в ньому ще дуже довго, але зараз на нього чекає дуже неприємна зустріч зі світом реальним. Історія з С400 — поки що найяскравіша ілюстрація цього процесу», — говорить Яковина.

Нагадаємо, російська пропаганда пояснює, що РФ не зазнає втрат, а допомагає західним партнерам піарити нову зброю.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Війна
Кожен десятий чиновник в окупованих областях України мав проблеми із законом
2 хв на прочитання3 години тому
Із хитрого стратега — у ганебно програлого: як змінилося ставлення до російського диктатора на Заході
1 хв на прочитання6 годин тому
Окупанти знищили лікарню в Ізюмі й розібрали томограф на запчастини
2 хв на прочитання8 годин тому
Як вижити, якщо станеться найгірше: практична інструкція, як пережити ядерний удар
18 хв на прочитання8 годин тому
«РФ — країна-шизофренік»: чому укази Путіна про визнання незалежності Херсонської та Запорізької областей просто смішні
2 хв на прочитання14 годин тому
Внаслідок обстрілу цивільної колони у Запоріжжі загинули 23 особи, є багато поранених
1 хв на прочитання14 годин тому
11-річний Артем з Харкова пережив кому і вісім операцій
2 хв на прочитання15 годин тому
Світові ЗМІ «попрацювали на Кремль», створивши «потрібну» картинку для своєї аудиторії
1 хв на прочитання15 годин тому