Догори
Дати відгук

Родина медиків забрала до себе чоловіка, який 7 років жив у лікарні (відео, фото)

Він втратив пам'ять і йому нікуди йти

2 хв на прочитання14 Серпня 2020, 07:35
Поділитись:

Двоє лікарів з Харкова забрали з лікарні до себе додому чоловіка, який там прожив понад 7 років. Він втратив пам'ять .Юра, так звати пацієнта, нарешті отримав дім і люблячу родину. Про це в соцмережі повідомила журналістка Марія Малевська.

"Новини про Юру, який 7 років жив в лікарні. Ні, родичів не знайшли. Але Юра тепер має родину і більше не живе на вулиці. Дорогою, кажуть, Юра плакав. Коли в‘їхали у Харків, упізнав район Одеської, показував пальцями на 13-ту лікарню на Гагаріна, сказав, що двічі там був, ще упізнав вхід до станції метро Гагаріна. Юру причепурили, поголили, сьогодні він вже їсть кавуни та щось співає разом із новими братом і сестрою", - розповідає Марія.

Подружжя медиків з Харкова — переселенці з Луганської області. Вадим — фельдшер, Людмила — медсестра. Вони мають власних двох дітей з синдромом Дауна: доньці 17 років, сину - 21, пише журналістка.Відомо, чоловік з синдромом Дауна поселився у лікарні в Харківській області 7 років тому, він нічого не знав про своїх рідних, лише відгукувався на ім'я Юра. Документів при собі не мав. Ніхто чоловіка не розшукував і про зникнення не повідомляв. Коли в терапевтичному відділенні лікарні почався ремонт, Юра опинився на вулиці.

Про нещасного чоловіка, що втратив пам'ять, вийшов сюжет на одному з телеканалів. Про це повідомляють "Вікна-новини". Реакція на сюжет була миттєвою.

"Щодо пошуків справжньої родини Юри — за цей час телефонували та написали неймовірно багато людей. Легше перелічити, в якому регіоні люди не упізнали в Юрі свого Юру, Женю та Сашу. Але жодна з версій ще не знайшла підтвердження. Пошуки тривають", - зазначила Марія Малєвська.

 

Тим часом, у людей виникло питання:"Чи є пандемія?" Адже у більшості українців немає знайомих з COVID.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я