Догори
Дати відгук

Разумкову радять «вкатати судові позови» всім ЗМІ, які написали про його хворобу

Спікер сам оприлюднив результати свого тесту на коронавірус.

2 хв на прочитання14 Вересня 2021, 09:11
Дмитро Разумков Дмитро Разумков
Поділитись:

Відомий лікар-інфекціоніст, епідеміолог Олексій Галімський наголосив, що фактично у Дмитра Разумкова (що він сам озвучив) позитивний тест, і закликав на цьому поставити крапку.

Адже встановлення діагнозу — хвороба чи носійство — це справа лікаря. Та й узагалі тест може виявитися хибнопозитивним.

Олексій Галімський наголошує, що обговорення діагнозу у пресі (без попереднього оголошення пацієнтом), крім того, що є неетичним і порушує охоронювані законом права пацієнта, є або  розголошенням медичної таємниці (злочин проти особи пацієнта), або поширенням пліток (неправдивої, вигаданої, спотвореної інформації), що також є злочином проти особи.

«З погляду закону хвороба, спричинена коронавірусом, така ж хвороба, як ожиріння (якщо що, в мене 3-й ступінь), наркоманія, алкоголізм, позаматкова вагітність, карієс чи геморой, СНІД, туберкульоз чи гонорея», — підкреслив Олексій Галімський.

Лікар запропонував журналістам обговорити відверті ознаки наркотичної/алкогольної/змішаної енцефалопатії (органічного ураження головного мозку) у низки «всім відомих народних депутатів (я сходу можу назвати трьох із трьох фракцій)» — причини, варіанти, прогноз та негативний вплив на державне управління. Однак застеріг, нагадавши, що від таких пацієнтів можна отримати, «зокрема ногами по писку (і за це їм нічого не буде: вони депутати)».

Олексій Галімський наголошує, що у будь-якому вигляді такі дискусії аморальні або/та порушують охоронювані законом права особи.

Лікар також закликав помічників та адвокатів Дмитра Разумкова зібрати всі публікації на цю тему в ЗМІ та «вкатати всім їм захмарні судові позови за завдання збитків честі, гідності та ділової репутації».

«Окремо подати позови виданням, а окремо — кожному журналісту. Це був би надзвичайно корисний прецедент у справі захисту прав пацієнтів», — вважає Олексій Галімський.

Раніше ми повідомляли, що Голова Парламенту Разумков удруге захворів на COVID-19: подробиці.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.