Середа, 21 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Рак у дітей і туберкульоз в Україні лікуватимуть по-новому: що змінилося

Також у планах зміна алгоритму лікування таких пацієнтів у закладах первинної медичної допомоги

1 хв на прочитання17 Вересня 2020, 12:06 249
Фото: Радіо Свобода Фото: Радіо Свобода
Поділитись:

На лікування дитячої онкології та резистентного туберкульозу Уряд виділив додаткові  кошти. Про це 17 вересня повідомила на брифінгу директорка департамента коммуникаций НСЗУ Тетяна Бойко.

“Тариф на діагностику та хіміотерапевтичне лікування онкозахворювань у дітей збільшено в 4,7 рази. Це дозволить надавати якіснішу допомогу дітям з такими захворюваннями, зокрема, забезпечити маленьких пацієнтів найбільш сучасними лікарськими засобами для подолання недуги”, - сказала Бойко.

Директорка департаменту також додала, що тарифи на лікування стійкого туберкульозу, на який страждають майже 6 тисяч українців, збільшено на 40%. 

Вже наступного року в НСЗУ планують виділити в окремий пакет послуги з діагностики, лікування та супроводу пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями у дорослих та дітей в амбулаторних та стаціонарних умовах.

Також у НСЗУ хочуть збільшити тариф на медичні послуги з лікування туберкульозу принаймні до 33 тис. грн на рік і запровадити новий пакет медичних послуг для лікування туберкульозу на рівні первинної медичної допомоги.

Як ми інформували наших читачів раніше, у новий бюджет заклали мільярди гривень на медицину. Кошти підуть на боротьбу з COVID-19, обладнання лікарень та зарплати медикам. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.