Догори
Дати відгук

При яких симптомах COVID-19 не варто панікувати, повідомив лікар

Анестезіолог порадив, коли треба викликати швидку

2 хв на прочитання16 Листопада 2020, 22:58
Поділитись:

Анестезіолог з Рівного Павло Силковський розповів, що не потрібно впадати в паніку і писати заповіт, якщо у вас при коронавірусі скаче температура і болить між лопатками та внизу спини. Лікар повідомив, що болі під лопатками та в грудній клітці говорять лише про те, що у людини вірусна інтоксикація. Ці симптоми вказують не на важку пневмонію, викликати швидку допомогу не потрібно. Про це доктор розповів у Facebook.

За словами лікаря, легені не болять і ці симптоми швидко пройдуть. Також Силковський уточнив, що стрибання температури при COVID-19 - це нормальна робота організму під час хвороби. Не варто панікувати та нервуватися. Це може тривати протягом двох тижнів, а потім пройде.

Лікар повідомив, що кашель при інфекції не повинен викликати паніку, таким способом легені очищаються.

"Якщо було покашлювання і потім сильний кашель, а ще температура і болить грудна клітка, це не означає, що легені розпадаються і ви стаєте жертвою коронавірусу. В легенях багато уражених вірусом і вбитих організмом клітин, від яких потрібно позбуватися, а на їх місце регенерувати нові якісні. І кашель — це природний процес очищення від сміття, що зібрався в легенях. Кашляйте на здоров'я!" - написав медик.

Доктор рекомендує придбати пульсоксиметр і вимірювати рівень кисню у крові.

"Якщо він 95 і вище, то заспокоїтися і далі багато пити, дихати свіжим повітрям і рухатися. Навіть якщо це десятий або дванадцятий день захворювання. Температура поскаче і прийде в норму, болі вщухнуть, кашель заспокоїться, діарея припиниться і неприродна слабкість поступово зникне. А якщо кисень має тенденцію до зниження, тоді, звичайно, до лікаря", - порекомендував Силковський.  

Нагадаємо, як лікувати COVID-19 у дітей вдома, розповів лікар (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost