Понеділок, 26 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Клімат
  • Пройшло пів року: людям на Житомирщині нарешті виплатять компенсації за втрачені в пожежі будинки (відео)

Пройшло пів року: людям на Житомирщині нарешті виплатять компенсації за втрачені в пожежі будинки (відео)

1 хв на прочитання17 Жовтня 2020, 08:01 205
Поділитись:

У Колесниківську сільську раду Овруцького району Житомирської області нарешті через пів року надійшли гроші для виплати компенсації людям, які навесні постраждали від лісових пожеж. Розповів виконуючий обов'язки голови Овруцької райдержадміністрації Василь Курилюк. Повідомляє "Суспільне".

За його словами, жителі погорілих сіл Магдин та Личмани зможуть отримати грошову компенсацію за втрачене житло наступного тижня:

"Згідно з розпорядженням голови Житомирської ОДА, розпорядником вказаних коштів є Колесниківська сільська рада. Їм необхідно зробити кошторис та подати його в казначейство. Крім того, подати списки щодо виплат. Це все робить сільська голова. Думаю, що наступного тижня гроші вже можна буде отримати".

Гроші за компенсацію втраченого житла виділили для людей із державного бюджету, розповідає заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко:

"Кошти в сумі 3 мільйони 600 тисяч гривень спочатку надійшли на рахунки облдержадміністрації, 13 жовтня були перераховані в сільську раду для подальшої виплати кожній постраждалій сім'ї, відповідно до списку. Таких у нас 12 людей, вони отримають по 300 тисяч на одну сім'ю. Кошти буде видавати сільська рада. Якщо будуть відкриті рахунки в банках, то вони будуть перераховані в банк, якщо ні, то сільська рада самостійно визначить спосіб. Це можна буде зробити будь-яким методом, але винятково тим людям, в яких є підтверджуючі документи, що це саме вони є постраждалими".  

 

Нагадаємо, погорільці збирають шишки та жолуді, щоб дати друге життя знищенним вогнем лісам (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.