Догори
Дати відгук

Президента просять спростити підключення до «зеленого тарифу»

Користуватися чистою енергією повинні мати право й ті українці, які не можуть встановити сонячні панелі на житлових будинках.

1 хв на прочитання05 Квітня 2021, 19:25
Президента просять зробити "зелену енергетику" доступнішою для всіх Президента просять зробити "зелену енергетику" доступнішою для всіх
Поділитись:

В Україні зареєстрували петицію, у якій президента Володимира Зеленського просять спростити підключення до "зелених тарифів".

Петиція з'явилася на офіційному інтернет-представництві президента ще 15 березня. Її ініціатор - Денис Залєвський

"Прошу Вас ініціювати зміни до чинного законодавства та урівняти в можливості підключення до «зеленого» тарифу приватні домогосподарства з фізичними особами не підприємцями, в яких є нежитлова будівля, підключена до електричної мережі в незалежності від цільового призначення землі, на якій вона побудована", - йдеться у тексті петиції.

За словами Залєвського, спрощена процедура підключення до «зеленого» тарифу є у приватних домогосподарств. І вона передбачає що будівля обов’язково має бути житловою. Але не у всіх господарів є можливість розташувати сонячні панелі на своєму житлі бажаної потужності.

"Це  прямо заважає нарощуванню обсягів виробництва та споживання енергії, виробленої з альтернативних джерел", - робить висновки ініціатор петиції.

Станом на 5 квітня петиція набрала лише 28 голосів із 25 тисяч необхідних. До закінчення термінів, у які можна підписати документ, залишився 71 день. 

Раніше ми вже писали про 4 найпопулярніші міфи про зелену енергетику, які розвінчали екологи та енергетики. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.