Догори
Дати відгук

Прем'єр розкритикував очільника Мінінфраструктури за забиті приміські електрички

Також голова уряду дав наказ мерам міст вивести на роботу увесь громадський транспорт, щоб не було тисняви серед пасажирів

2 хв на прочитання17 Червня 2020, 21:32
Фото Віктор Гарвона Фото Віктор Гарвона
Поділитись:

Голова уряду Денис Шмигаль звернувся до міських голів з вимогою випустити максимальну кількість громадського транспорту на маршрути задля уникнення скупчення людей в умовах карантину. Про це прем'єр-міністр повідомив на засіданні уряду в середу, 17 червня. Повідомляє пресслужба Кабміну.

За його словами, уряд на засіданні чітко фіксує ті заборони, які діють впродовж карантину. Наприклад, вимога ходити у масці у приміщеннях, або обмеження щодо кількості пасажирів у транспорті. 

"Уряд розуміє — аби такого вимагати, людям потрібно створити умови, за яких вони зможуть дотримуватись карантинних обмежень. Тому звертаюсь до міських голів — випустіть максимальну кількість громадського транспорту на маршрути. За необхідності — розробіть нові. Але люди не повинні стояти в чергах та їхати у переповнених задушливих маршрутках. Це ваша відповідальність як керівників міст, і перевізників, які таке допускають", - наголосив Шмигаль. 

При цьому він окремо звернувся до Міністра інфраструктури з вимогою звернути увагу на те, що робиться у приміських потягах, "щоб не довелося дивитися на це всім Кабміном". Шмигаль попросив навести в приміських потягах порядок зі здійсненням контролю, і з дотриманням вимоги щодо кількості людей у вагонах, дотриманням масочного режиму та інших заходів, визначених Урядом. Крім того, очільник уряду звернувся до керівництва Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ з вимогою посилити контроль за дотриманням виконання правил карантину.

Нагадаємо, забули про карантин: в електричках пасажири їдуть, як "оселедці в тамбурах" (фото).  

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.