Догори
Дати відгук

Потяг-мінігоспіталь почав курсувати в Україні, МОЗ шукають спеціалістів (ФОТО)

Такий транспорт дозволяє евакуювати з «гарячих» областей України хворих

1 хв на прочитання26 Квітня 2022, 16:03
Поділитись:

Завдяки співпраці МОЗ, Лікарі без кордонів/Médecins Sans Frontières та Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia у перший рейс вийшов новий потяг-мінігоспіталь. Він складається із кількох вагонів, зокрема й вагона інтенсивної терапії. Про це повідомляє МОЗ.

Такий транспорт дозволяє евакуювати з «гарячих» областей України хворих, поранених і травмованих громадян для подальшого спеціалізованого лікування.

На сьогодні спеціальними медичними потягами із зон бойових дій перевезено майже 300 пацієнтів разом із членами їхніх сімей.

Разом з тим «Лікарі без кордонів» шукають українських спеціалістів, які мають змогу долучитися до роботи команди евакуаційного потягу.

Зараз є потреби у медсестрах/медбратах інтенсивної терапії, які легко пристосовуються до роботи у нових умовах та готові працювати у різних регіонах. Бажано, щоб кандидати мали досвід надання допомоги у разі травм, з догляду за пацієнтами після ортопедичних операцій та/або практичні знання в галузі інтенсивної терапії.

Якщо ви зацікавлені в пропозиції, будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційні листи на електронну пошту [email protected]. Більш детальну інформацію можна отримати під час співбесіди.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.