Догори
Дати відгук

Посади підсніжники — виграй мобілку: стартує дитячий конкурс з посадки в лісах квітів

Посадку в лісі підсніжників необхідно провести з 1 квітня по 30 квітня 2022р.

2 хв на прочитання29 Січня 2022, 13:00
Поділитись:

Київський еколого-культурний центр та ВЕО «Жива планета» проводять Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Поділись із лісом підсніжниками – 2022». Конкурс проводитися з метою організації посадки в лісах вирощених у штучних умовах (вдома на ділянці, на дачі) підсніжників.

Мета конкурсу – привернути увагу школярів до охорони підсніжників, навчити навичкам посадки рідкісних рослин, поновлення у лісах популяцій підсніжників.

Що за конкурс?

Учасник конкурсу повинен особисто посадити у сусідньому з будинком лісі понад 20 кущів підсніжників, які слід викопати вдома на городі, на дачі (якщо там ростуть піжсніжники). Ліс має бути грабовий, ясеновий, дубовий, дубово-грабовий. У сосновому лісі підсніжники садити не можна. Садити підсніжники потрібно в лісі подалі від людей, від стежок, бажано на верхівці південного схилу пагорба, південного схилу балки у квітні. Квіточку не можна відривати від бульби, потрібно садити разом . Дивись поради як садити підсніжники у лісі http://ecoethics.ru/poradi-yak-saditi-pidsnizhniki-u-lisi/

Особливо наголошуємо, садити в лісі слід тільки підсніжники, викопані вдома на ділянці, викопувати в лісі для пересадки підсніжники не можна.

Умови

У конкурсі можуть брати участь діти середнього та старшого шкільного віку (від 10 до 17 років). Діти беруть участь у конкурсі індивідуально.

Конкурс проводитиметься з 1 квітня 2022 р. до 30 квітня 2022р. Матеріали на конкурс оргкомітет приймає від учасників до 15 травня 2022 р. включно (за поштовим штемпелем) за адресою: 02218, м. Київ, вул. Райдужна, б. 31, кв.48, з позначкою на конверті: «На конкурс «Поділись із лісом підсніжниками -2022». Листи направляти тільки простими листами «Укрпоштою» або на нашу електрону адресу [email protected]

Конкурс є індивідуальним. У листі необхідно повідомити зворотню домашню адресу та обов’язково номер мобільного телефону батьків або керівника гуртка (без номера мобільного телефону матеріали на конкурс прийматися не будуть).

Необхідно надіслати фотографії, які відображають як учасник конкурсу викопує підсніжники вдома на ділянці і потім пересаджує їх у ліс.

Підсумки конкурсу наприкінці травня 2022 р. будуть розміщені на сайті Київського еколого-культурного центру : http://ecoethics.ru/ Буде відібрано 5 найкращих робіт, автори яких отримають нагороду – мобільний телефон. Подарунок та вітальний лист від організаторів конкурсу буде надісланий поштою на домашню адресу кожного переможця.

До слова, під Харковом сміттєзвалище перетворять на лижний курорт.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Поліцейські викрили житомирського ділка у неодноразовому незаконному видобутку піску
1 хв на прочитання4 години тому
За 11 місяців війни росія завдала збитків довкіллю на суму понад 1 трильйон 743 млрд грн
1 хв на прочитання5 годин тому
Національний рекорд: у Вінниці зареєстрували найдовше волосся у малюка(ФОТО)
1 хв на прочитання6 годин тому
ПАРЄ схвалила історичну резолюцію про негативний вплив війни на довкілля
1 хв на прочитання11 годин тому
За вирубку софор мешканці Одещини заплатять майже 100 тисяч гривень
1 хв на прочитанняВчора
Історичний центр міста Одеса визнаний всесвітньою культурною спадщиною ЮНЕСКО
2 хв на прочитанняВчора
Нарізати чізкейк чи прибрати фото із альбому: корисні лайфхаки із зубною ниткою
1 хв на прочитанняВчора
Землю, незаконно передану у приватну власність, повернули Уманському лісгоспу
1 хв на прочитанняВчора