Догори
Дати відгук

Дружина екс-міністра охорони здоров'я померла під час простої операції через помилку лікарів? (відео, фото)

1 хв на прочитання12 Листопада 2020, 21:35
Поділитись:

У Києві в приватній клініці "Борис" після операції на жовчному міхурі померла 35-річна дружина колишнього міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі — Анастасія Островська. Про це повідомляє "ТСН".

Про втрату міністр 2014-2016 років повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі, а також підтвердили близькі родини. Як повідомляють ЗМІ, Анастасії Островській робили планову операцію з приводу каменів в жовчному міхурі. Це досить нескладна операція, як й видалення апендициту, яку роблять методом лапароскопії. Основною відмінністю лапароскопії від звичайного хірургічного втручання є те, що вона проводиться через відносно невеликі отвори у животі. У той час як для звичайної хірургічної операції потрібні чималі розрізи. Вона проводиться за допомогою спеціальної оптичної трубки з відеокамерою, від якої передається зображення на екран монітора. 

Під час хірургічного втручання в Островської нібито пошкодили судини. Що дуже дивно при наявності камері у тілі пацієнтки. Врятувати жінку, намагалися 10 годин, але вона померла. Олександр Квіташвілі повідомив, що всього було чотири операції. Чи було це результатом лікарської помилки та чи буде чоловік покійної через це звертатися до поліції, поки не відомо.«Вибачте, я зараз не маю сил про це говорити. Займаюся оформленням паперів», - сказав він.

Нагадаємо, хвора на COVID-19 жінка народила під деревом, бо її не впустили у пологове відділення вчасно (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.