Догори
Дати відгук

Польща передасть Україні обладнання для моніторингу стану довкілля

Це важливо для розуміння масштабів екоциду та підготовки позовів проти рф у міжнародні суди.

1 хв на прочитання21 Травня 2022, 21:52
Поділитись:

Польща передасть Україні обладнання, яке дозволить державі та кожному українцю отримувати якісні дані про стан довкілля. Про це повідомив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Посадовець разом з міністеркою клімату та навколишнього середовища Анною Мóсквою  оглянули декілька містечок під Києвом, які найбільше постраждали під час війни – Бучу, Мощун та Бородянку.

Мінекології Польщі з перших днів війни допомагає українським природоохоронцям як із нагальними потребами, так і з масштабними проектами. А тепер головний польський управлінець у сфері захисту природи на власні очі побачила наслідки руйнувань на українських землях.

За словами Стрільця, домовилися з Анною Мóсквою про постачання обладнання для постійного моніторингу стану навколишнього середовища.

"Це не тільки допоможе нам забезпечувати українців актуальною інформацією про стан довкілля, а й важливо для розуміння масштабів екоциду та підготовки позовів проти рф у міжнародні суди для стягнення компенсацій", - зазначив міністр.

Крім цього домовилися про співпрацю центральних органів виконавчої влади довкіллєвої сфери.

Нагадаємо, на Грибовицькому сміттєзвалищі на Львівщині запустили біогазову електростанцію (ВІДЕО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost