Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Енерго
  • Подвійне громадянство, термомодернізація, підвищення зарплати для лікарів — що пообіцяв Зеленський сьогодні

Подвійне громадянство, термомодернізація, підвищення зарплати для лікарів — що пообіцяв Зеленський сьогодні

Глава держави сьогодні виступив в Раді із посланням.

1 хв на прочитання01 Грудня 2021, 11:11
Володимир Зеленський Володимир Зеленський
Поділитись:

Президент України Володимир Зеленський сьогодні внесе до Ради законопроєкт про подвійне громадянство. Він заявив, що для українців, які мешкають у США, Канаді, ЄС, є важливим питання множинного громадянства. Про це йшлося у посланні президента до Ради.

За його словами, у світі 65 млн українців. Таким чином українці з усього світу почуватимуться не діаспорою, не людьми українського походження, а громадянами України, заявив Зеленський.

Також анонсовано  проведення великої термомодернізації в наступному році. Вона, зокрема, охоплюватиме утеплення шкіл і дитячих садочків. Влада планує  утеплити тисячі багатоповерхових будинків, шкіл, садочків, лікарень.

«Це дасть нам змогу застрахуватися від подальшого росту цін на енергоресурси та вперше отримати справжню енергетичну незалежність», — сказав Зеленський.

Крім цього, президент України Володимир Зеленський анонсував підвищення зарплати для лікарів. Заробітну плату для лікарів піднімуть з 1 січня, мінімум — 20 тисяч гривень, середня зарплата лікаря в Україні буде 24 тисяч гривень.

До слова, штаму коронавірусу Omicron в Україні немає — що потрібно знати про нову мутацію Covid-19. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго