Догори
Дати відгук

Побачити політ космічного корабля Ілона Маска: як це зробити

Допоможуть мобільні додатки та власні очі

1 хв на прочитання30 Травня 2020, 08:05
Поділитись:

Один із найважливіших космічних польотів очікується в цю суботу, 30 травня 2020 року. Компанія SpaceX збирається відправити астронавтів NASA до Міжнародної космічної станції (МКС) на борту свого космічного корабля Crew Dragon. Це стане першим космічним стартом з відправленням астронавтів з території США за останні 9 років. Крім того, це буде перший політ на кораблі приватної компанії Ілона Маска. Це неодмінно увійде в історію космосу, як одна з найважливіших подій. Запуск ракети планується о 22.22. за київським часом. Передає Урядовий кур'єр.

Онлайн-трансляція запуску американського пілотованого корабля буде доступна кожному в youtube на каналі SpaceX. Однак любителі астрономії у деяких куточках Землі зможуть побачити на небі політ Crew Dragon до МКС неозброєним оком.

Як тільки Crew Dragon буде запущений, знайти актуальну інформацію про його стан на небі можна буде в астрономічних додатках Star Walk 2 і Satellite Tracker by Star Walk. Якщо в день запуску погодні умови для спостереження виявляться сприятливими, то можна буде побачити, як корабель Crew Dragon переслідує МКС, на нічному небі.

Звичайно, на небі Crew Dragon буде здаватися тьмянішим, ніж МКС, яку зазвичай дуже легко помітити з Землі. Проте, корабель досить яскравий, щоб побачити його неозброєним оком. 

Нагадуємо, американці вперше полетять у космос на кораблі Ілона Маска 30 травня.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.